Portfolio fotografii

Moje najczęstsze projekty fotografii, z których mogę być dumny. Pokazują one również moją ścieżkę doskonalenia. Polecam fotografię produktową czyli fotografie na stronę internetową – do sklepu. Przygotowuję też proste projekty albumów fotograficznych oraz kalendarzy ściennych czy pocztówek reklamowych.

 

 

Fotografia Produktowa

Jest ciekawa bo wymaga bardzo dużej ilości światła ale jednocześnie z minimalną ilością cieni. W sumie sprzeczność, ale wszyscy jesteśmy zbudowani z różnych sprzeczności. Poza tym fotografie takie mają wiele zalet, modele nie uciekają, nie dyskutują i nie wzbraniają się przed najdziwniejszymi pozycjami – no może niektórzy troszeczkę. Generalnie jakość fotografii do sklepów internetowych nie musi być bardzo wysoka w sensie ilości pikseli – a nawet wprost przeciwnie.

Fotografia Portretowa

To moja druga największa miłość do obrazów wyrazu emocji i komunikacji. Twarz na fotografiach mówi nam najwięcej. Oczy stanowią o sile uderzenia komunikatu. Mimika i jej delikatne przymiotniki i przymioty nadają do komunikatu nieco przypraw i smaku. Uwielbiam gdy twarz ma dużo do powiedzenia. Zawsze mówi więcej niż ciało, którego obnażenie daje tylko jeden płytki komunikat. Nie o to tu chodzi. 

Wesela i śluby

Tak, mówiąc o emocjach, to tu jest ich najwięcej. Fotografowanie ślubów daje wiele przyjemności. W końcu jest tu bardzo dużo twarzy, pięknych momentów. W końcu wszystkim zależy aby przeżyć to jeszcze raz oglądając chwile największego szczęścia Młodych. Zabawa gości również sprawia wiele okazji nieobliczalnych ujęć fotografii, o których często nawet nie wiedzieliście, że były.