Wąskie ujęcia pełne śmiechu i radości, poważne miny przy ołtarzu – Państwo młodzi cały czas są w otoczeniu innych, rodziny i gości. Dlatego wymyślono sesje plenerowe – to właśnie tutaj para żyje chwilami tylko dla siebie. Właśnie tu, mogą pokazać swój charakter, przyzwyczajenia i swobodnie zachowywać się i okazywać wzajemnie uczucia bez spojrzeń wszystkich gości. W ciekawych okolicznościach przyrody, zabytków możecie być na prawdę sobą i tylko dla siebie. Tego właśnie oczekuję jako fotograf – nie grajcie póz i gestów zauważonych na wątpliwej jakości kanałach czy stronach internetowych. Mogą one nie pasować do waszego charakteru i będą wyglądały na wymuszone i nienaturalne.

A właśnie w sesji plenerowej najważniejsza jest naturalność waszych emocji i ich okazywanie.

NIEZAPOMNIANY PLENER ŚLUBNY

Znajomy fotograf wyjawił mi pewien sekret wykonywania zdjęć na wakacjach. Najładniejsze zdjęcia wychodziły mu w pierwszych dwóch dniach tygodniowego pobytu. Wykonywał wtedy od 4 do 7 rolek filmu aby resztę dni spędzić tylko dla siebie. Pierwsze dni są niezapomniane ponieważ inspirujemy się nowymi miejscami, które widzimy po raz pierwszy. Pamiętamy je ponieważ zachwycają nas w pewien szczery sposób. Kiedy nam się opatrzą nie widzimy już w nich piękna świeżości tylko jeszcze jedno miejsce.

Plener ślubny powinien być takim miejscem, w którym poczujecie się trochę jak u siebie. W plenerze będziecie musieli o mnie zapomnieć aby poczuć się dobrze tylko ze sobą.

Sesja plenerowa w parku
FOTO3763_DxO-2
Sesja plenerowa w parku
Sesja plenerowa w parku

SPRAWDZONE POMYSŁY NA PLENER

Zanim dobierzemy dla Was ślubny plener, będę chciał się dowiedzieć czy bardziej pociąga was przyroda czy przestrzeń miejska. Czy preferujecie plener ze świadkami czy wolicie zostać sami. Czy czujecie się dobrze w przestrzeni wiejskiej, w muzeum czy w zoo.   Zawsze mam przygotowane 2 – 3 lokalizacje, które zależą od pogody, pory dnia i od waszych preferencji. Jakie są to miejsca? – sorry 🙂 tajemnica zawodowa.

DOBRA ZABAWA I ŚWIETNA PAMIĄTKA NA LATA!

Sesja plenerowa to miejsce pracy fotografa ale również miejsce waszej dobrej zabawy. Ważne więc abyście mogli się zainspirować jakimś dodatkiem, okolicą zabytkiem, klimatem miejsca może nawet muzyką, świecami czy kieliszkiem wina. Cokolwiek, co jest was w stanie wprowadzić w przyjemny nastrój chwili – będzie spełnione.

fotografia portretowa ludowa