Swoiste podróże w czasie. Fotografia rodzinna to większe szanse, na to że będziecie pamiętać swoich bliskich takimi jakimi byli w najpiękniejszych momentach. Często brakuje nam tego czegoś w zdjęciach wykonywanych przez kogoś z rodziny. Jako modele, dla  rodziny już jesteśmy piękni, bez dobrego światła, żadnych dodatkowych ustawień czy specjalnych plenerów. Dopiero oko obiektywnego fotografa podczas rodzinnej sesji zdjęciowej jest w stanie wyłapać wszelkie wątpliwości i najciekawsze ujęcia.

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

Profesjonalna sesja zdjęciowa to ta, która uwzględni właśnie Twój i Twojej rodziny naturalny sposób bycia. Najpiękniejsze chwile to te spędzone na wspólnym hobby, wspólnych zajęciach czy w ulubionych znanych miejscach. Tylko tam będziecie się czuć swobodnie i tak też będą wyglądały wasze zdjęcia: radosne i naturalne.

Fotografia rodzinna to osoby w różnym wieku. Dobra zabawa nikomu nie zaszkodziła więc dlaczego nie mielibyśmy dopasować się do zabaw dzieci. Zdjęcia które wymagają choć minimum ustawienia wykonujemy jednak na samym początku. Zanim dzieci zaczną marudzić i wyglądać na znudzone lub co gorsze, strzelą focha.

Przyjeżdżam często do domów, bo tu czujecie się bezpiecznie i komfortowo. Częściej jednak wykonuję zdjęcia w plenerze.

Mama z córką w plenerze

WYKONUJĘ ZDJĘCIA W PLENERZE

Sesja rodzinna w plenerze najczęściej wykonuję w porach wczesnoporannych lub popołudniowych – po godzinie 16:00 gdy światło o wiele bardziej rozproszone. Zaproponuję wam kilka lokalizacji i wezmę pod uwagę również wasze propozycje. Wymyślimy jakieś ciekawe aktywności, przy których zdjęcia będą miały jakiś konkretny wyraz nawet dla obcych odbiorców. Dajcie się zaprosić na małą przygodę z fotografią rodzinną a będziecie mieć kilka ciekawych przeżyć i kilkanaście ciekawych wspomnień i kilkadziesiąt na to dowodów.